לקוח‭:‬‭‬ אצל מישל

מה עושה הלקוח?
משפחת בן זקרי מחזיקה בחנות כלי מטבח באשדוד מאז שנת 1960. החנות משווקת כלי בית ומטבח למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי ומספקת כלים לרוב המסעדות והברים באיזור אשדוד והסביבה.
החלק שלנו בהצלחה:
אנחנו אחראים על כל החומרים הפרסומיים והממותגים שמוציאה החברה. התחלנו במיתוג מחדש שמציב במרכז את היחס האישי והנסיון רב השנים (בעזרת המאייר האלוף בני בן יוסף) ואנחנו יוצרים עבור הלקוח באופן שוטף חומרים פרסומיים למדיות השונות (מודעות עיתון, תוכן לרשתות החברתיות, מוצרי דפוס ועוד) ובנוסף מנהלים את הפעילות שלו ברשתות החברתיות, החל מיצירת התוכן והעלאה באופן שוטף ועד לניהול ואופטימיזציה של קמפיינים פרסומיים. בסוף שנת 2019 עיצבנו ובנינו את אתר החברה המאפשר רכישת כלי מטבח במשלוחים לכל רחבי הארץ. באתר הושקע מחקר מעמיק ועבודה מסביב לשעון על מנת שייענה לציפיותיהם של הלקוחות ויהיה מהמובילים בתחום בארץ.
בנוסף, ביצענו שיתופי פעולה עם מגוון משפיענים וכוכבי רשת על מנת לחזק את המותג ולהגדיל את החשיפה שלו בישראל.
היום אנחנו שמחים להגיד שהמותג "אצל מישל" מוכר בהמון בתים ברחבי ישראל אודות לעבודה הרבה שביצענו ולשיתוף הפעולה עם בעלי העסק.
עמוד הפייסבוק של הלקוח
עמוד האינסטגרם של הלקוח

אהבתם? רוצים גם? בואו נתחיל לעבוד ביחד!

עם‭ ‬הכלים‭ ‬המתאימים‭, ‬הנסיון‭ ‬הרב‭ ‬שצברנו‭ ‬והידע‭ ‬הדרוש‭ ‬נוכל‭ ‬להקפיץ‭ ‬את‭ ‬העסק‭ ‬שלכם‭ ‬כמה‭ ‬צעדים‭ ‬קדימה! נשמח‭ ‬לקבוע‭ ‬פגישה‭ ‬ולסלול‭ ‬ביחד‭ ‬את‭ ‬הדרך‭ ‬להצלחה. 10 שניות של פרטים בסיסיים ועברנו את השלב הראשון!

נגישות