לקוח‭:‬‭‬ נגריית מבורך ובניו

מי הלקוח?
 נגריית מבורך ובניו מאז 1958
רקע על הלקוח:
הנגרייה המוכרת והותיקה באשדוד! לנגרייה יש נסיון רב (מעל ל50 שנים) בעיצוב והתאמה אישית של הזמנות לפי דרישת הלקוח. 
מה התבקשנו לעשות?
  
בעליי הנגרייה סיפרו לנו שעל אף המוניטין הרב שצבר העסק במהלך השנים – הלקוחות ממעטים להגיע בזמן האחרון ויש צורך לחשוף את העסק ללקוחות חדשים וגם ללקוחות ותיקים שאולי מתעניינים בשירותי הנגרייה. 
האתגרים שעמדו לפנינו:
 תקציב מוגבל לפרסום העסק והרכבת קהל איכותי ורלוונטי בעזרת התקציב הנמוך שלא איפשר חשיפה לקהל רחב יותר.
מה עשינו?
 הלוגו המיושן והלא מזמין הוחלף באחד חדש ונוצץ – פשוט אבל מדויק ובעיקר ייצוגי. החלטנו להציג במרכז את הנכס החזק ביותר של העסק- המוניטין שלו. שנת ההקמה קיבלה מקום של כבוד בתחתית הלוגו והחלה פעילות ברשתות החברתיות המדגישה את הנסיון הרב ומציגה את העבודה האיכותית שמבצעת החברה. נוסיף לכל זה את המיתוג הויזואלי שקיבלו כל התכנים ונקבל ״חלון ראווה״ נוצץ שכל לקוח ישמח להתרשם ממנו. יצרנו קמפיינים ברשתות החברתיות אשר מתמקדים בשירותי הנגרייה אך הפרדנו בין השירותים ויצרנו קמפיין ייעודי לכל שירות ומוצר של בית העסק.
מה התוצאות?
 מדהימות! בתוך שלושה חודשים הצלחנו לייצר תנועה גדולה מאוד של לקוחות חדשים וותיקים ולעורר מודעות לבית העסק ברשתות החברתיות, הצלחנו לייצר מעל ל-140 לידים חמים ורלוונטיים אשר התעניינו ברכישת מטבחים ו-13 רכישות חדשות שהושלמו בשלושת החודשים האלה! החזר השקעה ענקי לבעל העסק בהתחשב במחיר המוצר הסופי של אותו הקמפיין (ראו דוגמא למטה) וכמובן חשיפה ענקית של העסק ברשת גם ללקוחות פוטנציאליים נוספים.

אהבתם? רוצים גם? בואו נתחיל לעבוד ביחד!

עם‭ ‬הכלים‭ ‬המתאימים, ‬הניסיון‭ ‬הרב‭ ‬שצברנו‭ ‬והידע‭ ‬הדרוש‭ ‬נוכל‭ ‬להקפיץ‭ ‬את‭ ‬העסק‭ ‬שלכם‭ ‬כמה‭ ‬צעדים‭ ‬קדימה! נשמח‭ ‬לקבוע‭ ‬פגישה‭ ‬ולסלול‭ ‬ביחד‭ ‬את‭ ‬הדרך‭ ‬להצלחה.  10 שניות של פרטים בסיסיים ועברנו את השלב הראשון!

נגישות