בניית אתרים ודפי נחיתה

עמוד פייסבוק יש לעסק שלכם? ברור שיש (אם לא זאת כבר בעיה בעייתית וכדאי לטפל בה). ומה עם אתר? נכון שלא כל עסק צריך, אבל במקרים רבים אתר אינטרנט הוא כלי הכרחי שנותן המון תועלת למחזיקים בו. אנחנו בוחנים כל מקרה לגופו ומתאימים עברו לקוחותינו את הפתרון המדויק ביותר לצרכים שלהם ברשת.
אנחנו בונים אתרים מ-3 סוגים:

עמוד נחיתה:
עמוד נחיתה הוא דף בודד באינטרנט, בדרך כלל מתומצת ומציג שירות ספציפי.
התנועה לדף הנחיתה לרוב מגיעה בעזרת קמפיינים ממומנים בין אם זה ברשתות החברתיות או ברשת החיפוש.
המטרה בדף הנחיתה היא להציג למבקר בו מידע ממוקד ללא הסחות דעת על השירות\מוצר הספציפי שהוצגו לו בקמפיין הממומן, לגרום לגירוי המבקר ולרצון לשמוע עוד פרטים ולאחר מכן לאסוף ממנו את אותם פרטים ע"י טופס לידים שימוקם בדף הנחיתה ואו לעמוד רכישה במידה ודף הנחיתה מיועד למכירה של מוצר.

אתר תדמיתי:
אתר תדמיתי בנוי ממספר דפים ויש בו פירוט נפרד בכל דף על השירותים שהעסק שלכם מספק, אודות העסק, המוצרים, הלקוחות יצירת קשר ועוד המון אפשרויות.
מטרת אתר האינטרנט היא בראש ובראשונה לספק מידע על העסק שלכם ולשמש כ"סניף" נוסף שלכם ברשת, להראות את העסק גם באינטרנט בדיוק כפי שהוא לחשוף את המוצרים שלכם באמצעות האתר ולהוביל לרכישה.

אתר מכירה:
העולם הולך לכיוון של מכירות באינטרנט. אנחנו בטוחים ששמעתם את המשפט הזה הרבה פעמים. היום כל עסק יכול למכור את מוצריו באינטרנט.
מן הסתם שבניית אתר שמשלב מכירת מוצרים היא הארוכה ביותר מבין ה-3 וגם המתגמלת ביותר, אתר מכירה מאפשר לכם להרחיב את קהל היעד הפוטנציאלי שלכם ולמכור יותר.
אנו מייצרים אתרי מכירה מקצועיים, מוכוונים לתהליך רכישה פשוט ונוח. בשילוב קמפיינים שיווקיים מדויקים במקומות הנכונים (גוגל או רשתות חברתיות) נייצר ביחד מערכת שתכניס לכם הרבה כסף!
לא משנה איזה אתר אתם צריכים, אנחנו נעזור לכם להגיע למסקנות הנכונות, נבנה תוכנית עבודה מסודרת ביחד ונקים אתר שיישרת את המטרות שלכם בצורה מושלמת.

זקוקים לאתר או לדף נחיתה? אנחנו כאן בשבילכם!

עם‭ ‬הכלים‭ ‬המתאימים, ‬הניסיון‭ ‬הרב‭ ‬שצברנו‭ ‬והידע‭ ‬הדרוש‭ ‬נוכל‭ ‬להקפיץ‭ ‬את‭ ‬העסק‭ ‬שלכם‭ ‬כמה‭ ‬צעדים‭ ‬קדימה! נשמח‭ ‬לקבוע‭ ‬פגישה‭ ‬ולסלול‭ ‬ביחד‭ ‬את‭ ‬הדרך‭ ‬להצלחה.  10 שניות של פרטים בסיסיים ועברנו את השלב הראשון!

נגישות